UCIC

17-20 вересня 2018
Дніпро, Україна

Організаційний внесок сплачується до 08 червня 2018 р
Аспіранти та молоді вчені (віком до 35 років) сплачують 50% оргвнеску
Заочна участь (автору після проведення конференції на електронну пошту буде надісланий електронний збірник тез у вигляді pdf-файлу)

Організаційний внесок сплачується лише за умови прийняття тез доповідей науковим організаційним комітетом.

Ознайомитися з переліком прийнятих тез доповідей можна за посиланням. Крім того, автори прийнятих тез доповідей одержують на свою електронну адресу, вказану у реєстраційній картці, лист-підтвердження. Детальна інформація про оплату розміщена у другому інформаційному повідомленні.

Будь-які банківські комісії не включені в суму організаційного внеску та оплачуються додатково. У разі сплати організаційний внесок не через систему Приват24 або з картки іншої особи – просимо вказувати у графі «Призначення платежу» прізвище та ім’я учасника, за якого проводиться оплата. Після оплати організаційних внесків просимо обов'язково надсилати копію квитанції на e-mail орг.комітету із зазначенням, за кого сплачений внесок:ucic2018dnipro@gmail.com

Оргвнесок буде використано на підготовку та друкування програми і збірника тез конференції, оренду приміщень і обладнання, каву-брейк між засіданнями, ознайомлення учасників конференції з історичними та архітектурними пам’ятками міста, поштово-канцелярські витрати та інші витрати на організацію конференції.